Header Resim
Hasanefendi-Ramazan Paşa Mah. 9-Sokak Bedesten İş Merkezi Efeler/AYDIN
tren

Bildirilerin Yayınlanması

Anasayfa » Bildirilerin Yayınlanması

Yayınımıza ulaşmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

TAM METİN GÖNDERME VE YAYINLAMA

MAKALE OLARAK YAYIN YAPMA İMKANI

Kongremizde sunduğunuz bildirileriniz MAKALE formatına uygun hale getirdiğiniz takdirde size sunduğumuz dergilerimizden birinde hakem sürecinden geçtikten sonra editörler kurulunun kararına göre yayınlanabilecektir. MAKALELERİNİZİN hangi dergimizde yayınlanacağına ilişkin talepleriniz alındıktan sonra, gelen makale sayısı, dergiye uygunluk ve editörlerimizin kararlarına göre yayınlama süreçleri hakkında bilgi verilecektir. Bildirinizin makale olarak hangi destekleyen dergimizde yayınlanacağı ile ilgili karar tarafınıza bildirilerek yayınlanma süreci başlatılacak derginin formatına uygun tam metin istenecek ve yayınlanacak derginin kurallarına göre düzenlenmiş tam metninizin makale yayın hakemlik süreçleri dergilerin kendi iç süreçleri tarafından yürütülecektir.

KİTAP BÖLÜMÜ OLARAK YAYIN YAPMA İMKANI

KİTAP BÖLÜMLERİNİZİN hangi kitabımızda yayınlanmasını istediğinize ilişkin talepleriniz alındıktan sonra, ilgili editör yayınızın konusunu uygun görürse ise size kitap bölümüne ilişkin yazım kurallarını gönderecektir. Kitap bölümü ile ilgili tüm süreç (değerlendirme, yayın kararı vb) ilgili editör/ler tarafından yürütülecektir.

Aşağıda isimleri ve editörleri yer alan Uluslararası Kitaplarımız Duvar Kitapevi İle yaptığımız işbirliği neticesinde Duvar Kitapevi tarafından dijital olarak çıkarılacaktır.

Uluslararası Duvar KİTAPEVİ tarafından çıkarılacak kitaplarımız aşağıdadır.

Çıkarılacak kitaplarımız tematiktik olup, sadece söz konusu alanları kapsayacaktır. Bu alanların dışındaki çalışmalar kitap editörü/leri tarafından değerlendirmeye alınmayacaktır. Kitaplarımızı çıkaracağım yayınevimiz uluslararası yayınevi kriterlerini karşılamaktadır.

Liderlikte Mükemmellik Arayışı 2023 (Editörler: Dr. Erkan KIRAL, Dr. Mehmet ULUTAŞ)

Eğitimde Mükemmellik Arayışı 2023 (Editör: Dr. Bilgen KIRAL)

Sosyal Bilimlerde Mükemmellik Arayışı 2023 (Editör: Dr. Zeynep EREN, Dr. Saadet KURU ÇETİN)

Fen-Matematik Bilimlerinde Mükemmellik Arayışı 2023 (Editör: Dr. Dilek KARIŞAN)

Disiplinlerarası Mükemmellik Arayışı 2023 (Editör: Dr. Adem BAYAR; Dr. Hakan TOYTOK)